Praktické

Termín 1. a 2. běhu a další

Tato stránka je v průběžné rekonstrukci, jak to přichází. 

! Z důvodu vážné nemoci člena týmu rušíme oba letní (2023) běhy Muminího larpu. Do budoucna počítáme s uvedením, momentálně nejsme schopni říct přesně kdy, ale budeme vás informovat zde a v mailech pro předběžné přihlašování. Děkujeme za pochopení a trpělivost. !

Až se budeme chystat hru uvést, dáme vědět. Pokud nechcete sledovat web nebo sociální sítě, nechte nám v sekci Registrace e-mail a my vám pak pošleme informace o přihlašování rovnou i s odkazem.

Pro koho hra je určená?
Pokud ti je víc než 18 let a zajímá tě, kam se ztratilo tvé dětské já, možná je tohle jedna z cest, jak ho znovu najít. 

Hra je víkendová, prosíme hráče, aby byli na místě v pátek v18:30.

V pátek večer budou workshopy, v sobotu proběhne ještě pár workshopů a pak už hra. Ta bude trvat přibližně 8 hodin času. Večer párty a v neděli odjezd.  

Místo konání je v zámečku v Elbančicích. 

Přihlašovat se na hru bude možné přes webový formulář. Pokud vás bude víc než bude míst, vybereme účastníky a dáme vám vědět (rádi bychom, aby hráčská skupinka byla složená z lidí, kteří muminí svět znají, kteří ho neznají, larpových matadorů i nováčků a podobně). Ostatní dostanou šanci později, protože z původně přihlášených skoro vždycky nakonec někdo odpadne.

Požádáme vás o příspěvek na ubytování a stravu ve výši XX Kč. Součástí příspěvku nejsou další herní náklady. 

Co s sebou na hru? 

Rozhodně vám nechceme radit, co si zabalit, ale je pár věcí, které vůbec řešit nemusíte. Bydlet budete ve zcela normálním ubytování. K dispozici tedy bude postel, peřina, poštář. 

Důležitou součástí hry je i jídlo, proto jej budeme zajišťovat od vašeho příjezdu až po váš odjezd. 

 Hra nebude nijak fyzicky náročná, ale doporučujeme spíš boty na ven

Kostým

Aby kostýmy byly pohodlné, přistoupili jsme k minimalistické verzi. Požádáme vás o to, abyste si na hru vzali bílé či světle krémové oblečení, které vám budeme důmyslně vylepšovat doplňky, jako jsou čepice, čelenky a případně další drobnosti. 

Vzhledem k datu akce doporučujeme dlouhé kalhoty, tričko, košili, dlouhou sukni a třeba i nějaký rozumný přehoz přes ramena. 

Zároveň je dobré upozornit, že Muminci nejsou nejčistotnější stvoření na světě a proto je dobré počítat s tím, že toto oblečení může být umazáno a tím poničeno. 

Bezpečnost

Bezpečnost je na tomto larpu zásadní. 


Ve hře se neočekává žádné násilí, romantika a už vůbec ne sexuální podtext. Nebude také důvod k jakékoliv fyzické násilné konfrontaci či psychicky náročné interakci. 


Bohužel ani toto nemusí zabránit vzniku nepříjemných situací. Proto jsme vybrali kontaktní osoby, na které se můžete obrátit, abyste v případě jakýchkoliv problémů byli v těch nejlepších rukách. 


Mimo hru i na hře můžete kontaktovat tyto dva důvěrníky:


Balda <jakub@balhar.net> 

Pikachu <dominika.kovarovicova@gmail.com>


Jinak se můžete samozřejmě obrátit na jakéhokoliv dalšího organizátora.