Praktické

Termín 1. a 2. běhu a další

V létě 2024 proběhnou dva běhy mumíního larpu. První proběhne v termínu 31.5. - 2.6. Druhý proběhne v termínu 7.6. - 9.6.

Pokud nechcete sledovat web nebo sociální sítě, nechte nám v sekci Registrace e-mail a my vám pak pošleme informace o přihlašování rovnou i s odkazem.

Pro koho hra je určená?
Pokud ti je víc než 18 let a zajímá tě, kam se ztratilo tvé dětské já, možná je tohle jedna z cest, jak ho znovu najít. 

Hra je víkendová, prosíme hráče, aby byli na místě v pátek v 19:00.

V pátek večer budou workshopy, v sobotu proběhne ještě pár workshopů a pak už hra. Ta bude trvat přibližně 8 hodin. Večer párty a v neděli odjezd.  

Místo konání je v zámečku v Elbančicích. 

Přihlašovat se na hru bude možné přes webový formulář. Pokud vás bude víc než míst, vybereme účastníky a dáme vám vědět (rádi bychom, aby hráčská skupinka byla složená z lidí, kteří muminí svět znají, kteří ho neznají, larpových matadorů i nováčků a podobně). Ostatní dostanou šanci později, protože z původně přihlášených skoro vždycky nakonec někdo odpadne.

Požádáme vás o registrační příspěvek na ubytování, stravu a rekvizity ve výši 2250 Kč.

Pokud se s vámi na hře počítá, ale nebudete se moct zúčastnit, dejte nám prosím vědět co nejdřív, abychom mohli kontaktovat náhradníky. Pokud se odhlásíte do termínu platby registračky (uvedený vždy v mailu), vrátíme vám celou vaši platbu. Když se odhlásíte později, ale víc než 14 dní před hrou, budeme vám moct vrátit 50 %. Méně než 14 dní před akcí vám nemůžeme zaručit vrácení žádné části platby, ale pokud se náhradník rozhodne zaplatit nějakou částku dobrovolně, pošleme vám tu.

Co s sebou na hru? 

Rozhodně vám nechceme radit, co si zabalit, ale je pár věcí, které vůbec řešit nemusíte. Bydlet budete ve zcela normálním ubytování. K dispozici tedy bude postel, peřina, poštář. 

Důležitou součástí hry je i jídlo, proto jej budeme zajišťovat od vašeho příjezdu až po váš odjezd. 

 Hra nebude nijak fyzicky náročná, ale doporučujeme boty na ven. V případě deštivého počasí nafasujete veselé barevné pláštěnky. 

Pokud budete na párty po hře chtít pít alkohol, pak si ho přivezte. Od nás budou k dispozici různé nealko nápoje, a to jak studené například domácí toniky tak teplé a to různé čaje a kávy. 

Kostým

Aby kostýmy byly pohodlné, přistoupili jsme k minimalistické verzi. Požádáme vás o to, abyste si na hru vzali bílé či světle krémové oblečení, které vám budeme důmyslně vylepšovat doplňky, jako jsou čelenky, šátky a případně další drobnosti.

Protože s počasím jeden nikdy neví, doporučujeme dlouhé kalhoty, tričko, košili, dlouhou sukni a třeba i nějaký rozumný přehoz přes ramena. (Jednoduchá trika a kalhoty nebo sukně jsou o něco lepší než éterické věci s krajkami a volány, ale snesou se i ty.)

Zároveň je dobré upozornit, že Muminci nejsou nejčistotnější stvoření na světě, a proto je dobré počítat s tím, že toto oblečení může být umazáno a tím poničeno. 

Bezpečnost

Bezpečnost je na tomto larpu zásadní. 


Ve hře se neočekává žádné násilí, romantika a už vůbec ne sexuální podtext. Nebude také důvod k jakékoliv fyzické násilné konfrontaci či psychicky náročné interakci. 


Bohužel ani toto nemusí zabránit vzniku nepříjemných situací. Proto jsme vybrali kontaktní osoby, na které se můžete obrátit, abyste v případě jakýchkoliv problémů byli v těch nejlepších rukách. 


Mimo hru i na hře můžete kontaktovat tyto dva důvěrníky:


Balda <jakub@balhar.net> 

Pikachu <dominika.kovarovicova@gmail.com>


Jinak se můžete samozřejmě obrátit na jakéhokoliv dalšího organizátora.